plant
image

Pielęgnacja twarzy

Marka MBR proponuje produkty pielęgnacyjne do twarzy o efektywności zbliżonej do preparatów wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Produkty rekomendowane są również jako pielęgnacja wspomagająca metody oraz efekty medycyny estetycznej i plastycznej w fazie przed- i pooperacyjnej (leczenie wstępne i dalsze).  Produkty opracowane zostały przy współpracy uznanych lekarzy i ekspertów z dziedzin chirurgii plastycznej, dermatologii, mikrobiologii oraz  toksykologii.

W portfolio produktów do pielęgnacji twarzy znajdziemy zarówno pielęgnację podstawową, ukierunkowana na regenerację skóry i przywrócenie komórkom właściwych funkcji , jak i luksusową pielęgnację przeciwstarzeniową skóry, aktywującą jednocześnie wszystkie funkcje komórkowe na poziomie naskórka i skóry właściwej.

Połączenie wysoko skoncentrowanych substancji aktywnych z trzystopniową aplikacją według zasad pielęgnacji marki MBR  (otwieranie, odżywanie, zamykanie) gwarantuje maksymalną efektywność w działaniu na skórę oraz pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów.

Kontakt

Siedziba firmy

Adres

Selcos Distribution Sp. z o.o.
ul. Ateńska 12, 03-978 Warszawa

Telefon tel. 22 511 13 39

Magazyn

Adres

Selcos Distribution Sp. z o.o.
Warsaw Distribution Center hala A
ul. Szyszkowa 35/37
02-285 Warszawa

Telefon tel. 22 419 49 00
plant