plant
image

Collistar to symbol włoskiego stylu i innowacji. Strategiczna wizja założycielki marki, Danieli Sacerdote, bazująca na poszukiwaniu doskonałości i silnych korzeniach farmaceutycznych, pozwoliła stworzyć globalną markę piękna, a jej filozofia kontynuowana jest do dnia dzisiejszego. Produkty stanowią połączenie włoskiego designu, jakości i pasji. Kolebką i siedzibą marki jest Mediolan, który ewoluuje i zmienia się, kreując trendy i przyciągając nowoczesnością. Niejednokrotnie staje się inspiracją dla kolejnych produktów marki.


TOTAL BEAUTY

Collistar to kreatywność i pasja tworzenia kosmetyków z holistycznym podejściem do pielęgnacji. Dzięki współpracy z prestiżowym, najstarszym w Europie Uniwersytetem w Sienie, opracowuje skuteczne i wyjątkowe formuły produktów kosmetycznych, tworząc szeroką gamę, odpowiadającą na potrzeby kosmetyczne zarówno kobiet jak i mężczyzn. Wyspecjalizowane formuły przygotowywane są z farmaceutyczną precyzją i stanowią kompleksową pielęgnację skóry twarzy, ciała oraz włosów. Ponadto Collistar wspiera badania składników aktywnych, pochodzących z roślin charakterystycznych dla danego regionu Włoch i stosuje je w swoich unikatowych formułach, aby zadbać również o zmysły i jeszcze bardziej podkreślić włoskie korzenie.

DOSKONAŁE „WŁOSKIE SKŁADNIKI”
Czerpiąc z bogactwa roślin i owoców w które obfitują Włochy, pielęgnacja Collistar przynosi nie tylko efekty dla ciała ale również dba o dobre samopoczucie. Unikalne, włoskie składniki aktywne, takie jak orzechy z Piemontu, sycylijskie pomarańcze, cytryna znad jeziora Garda, winogrona Sauvignon z Trentino czy borówki z Emilia Romagna, sprawiają, że produkty Collistar dostarczają skórze najcenniejsze składniki, równocześnie dbając o jej piękno oraz rozpieszczając zmysły zapachami i konsystencją formuł.
Koncept „Made in Italy” to produkty tworzone z włoską pasją i dbałością o jakość, której efekt działania widać na skórze. Wartością tych produktów jest także to, że ich skład jest bezpieczny zarówno dla skóry jak i środowiska.

Kontakt

Siedziba firmy

Adres

Selcos Distribution Sp. z o.o.
ul. Ateńska 12, 03-978 Warszawa

Telefon tel. 22 511 13 39

Magazyn

Adres

Selcos Distribution Sp. z o.o.
Warsaw Distribution Center hala A
ul. Szyszkowa 35/37
02-285 Warszawa

Telefon tel. 22 419 49 00
plant